Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Wiadomość Autor
PostNapisane: 4 lut 2013, o 12:33 
Zapraszamy na Programy Zdrowotne

Programy zdrowotne realizowane w ramach rekolekcji ciała i duszy przez Dom Klasztorny w Drawnie, oraz nasze poradnie i punkty Medycyny Klasztornej. W wymienionych ośrodkach prowadzone jest Poradnictwo Medycyny Klasztornej i Ziołolecznictwa, pod nadzorem Szpitalnika Zakonu - brata Reinera OPR (posiadającego wykształcenie medyczne i doktorat z medycyny). Dzięki naszemu hasłu i przesłania "Ora, lege et labora!" jesteśmy w stanie zaoferować następujący program Rekolekcji Oczyszczania Ciała i Ducha.

Rekolekcje Duszpasterskie pt. "Wiara a wiedza - w odniesieniu do religii katolickiej, wiary osobistej a stylu życia" lub rekolekcje właściwe dla danego okresu kalendarza kościelnego (adwentowe, wielkopostne itd.),
Fundamentalny Program Rekolekcyjny Oczyszczania Ciała wg wskazówek biblijnych, w tym: sakramentalium Kąpiel świętojańska z kuracją ziołowa medycyny klasztornej, innowacje medycyny akademickiej, dieta misjonarzy o metabolizmie nad zasadowym, zgodnie z dietą pisma świętego.
Program Zdrowotny Oczyszczania Naczyń Krwionośnych Metodą Chelatacji doustnej opartej na założeniach medycyny klasztornej: zioła oczyszczające naczynia ze złogów cholesterolowo-wapniowych, z metali ciężkich, złogów międzykomórkowych, z efektem widocznym w diagnostyce kardiologicznej,
Program Profilaktyki Zdrowotnej: przeciwdziałającej zaistnieniu chorób cywilizacyjnych, z wykorzystaniem kąpieli, zabiegów moksy, preparatów regulujących odporność w kierunku zachorowań infekcyjnych, nowotworów, chorób układu krążenia, usuwanie metali ciężkich np. w wypadkach autyzmu.
Program Wspomagania Terapii Nowotworów: metodami medycyny klasztornej, ze szczególnym uwzględnieniem ziołolecznictwa, terapia hubą brzozową, terapia proszkami ziołowymi, terapia innowacyjnej medycy y (nanozwiązki), terapie rekolekcyjne z szczególnym uwzględnieniem kąpieli świętojańskiej (balenologią tradycyjną) jako środek odkwaszający ciało koniecznie zalecany po chemioterapiach, terapia krzemowa, terapia węglowa,
Program Zaburzeń Depresyjnych, Stanów Obniżonego Nastroju, Wypalenia Zawodowego i Syndromu Przewlekłego Zmęczenia: porady psychologiczne i opieka duszpasterska z ukierunkowaniem na przyczyny zaburzeń , terapia fizykalna TMS i laseroterapii (medycyny fizykalnej z USA i Niemiec), kuracja ziołowa medycyny klasztornej, terapia preparatami suplementów diety o działaniu przeciwdepresyjnym, odnowienie płynów w ciele dzięki kąpielą.
Program Odchudzania i Walki z Otyłością: wielokierunkowy program oparty na kilku filarach ukierunkowanej i skojarzonej terapii: ziół klasztornych, równowagi kwasowo-zasadowej, termogenezy, fizykalnej terapii wibracyjnej (platforma wibracyjna), regulacji podwzgórza i przysadki mózgowej, suplemenów diety ukierunkowanych na spalanie złych tłuszczu - w zastosowaniu łącznym tzn. w tym samym czasie,
Program Terapii Immunologicznych: ukierunkowanych na alergie, nowotwory, infekcje ( i reinfekcje), choroby z autoagresji.
Program profilaktyczny odbudowy ciała poprzez kąpiele izoosmotyczne w formie rekolekcji oczyszcających.

Rekolekcje jak i oddzielne programy zdrowotne są realizowane po uprzednio rezerwowanych terminach w Ośrodku Kuracyjnym w Drawnie wszelkie oraz w siedzibie Zgromadzenia w Warszawie, wiele terapii jest również dostępne w Poradniach Medycyny Klasztornej.

Ordynację od strony terapeutycznej prowadzi Szpitalnik Domu - Brat Reiner OPR
Nadzór Hydriatyki prowadzi Rektor Domu - Brat Akolita Jan OPR
Kapelanem jest Ojciec Artur Sitko.


Zapraszam na naszą stronę internetową www.drawno-cystersi.pl


Offline

Dołączył(a): 4 lut 2013, o 12:27
Posty: 1
 Zobacz profil  
 
Góra
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do: