Biblia dla wszystkich

     Biblia dla wszystkich zdobyła już sobie uznanie i przychylność Czytelników. Zawiera bogato ilustrowany wybór tekstów ze Starego i Nowego Testamentu. Jeżeli chodzi o Stary Testament, pochodzą one głównie z ksiąg historycznych i tworzą przejrzystą syntezę dziejów biblijnego Izraela. Co się tyczy Nowego Testamentu, najwięcej tekstów pochodzi z czterech Ewangelii oraz z Dziejów Apostolskich. Dzięki nim otrzymujemy panoramę życia i działalności Jezusa Chrystusa oraz narodzin i początków Kościoła.
     Wszystkie teksty zostały przytoczone z tzw. Biblii Tysiąclecia, która stanowi oficjalny przekład używany w Kościele katolickim w Polsce.
     Wyraziste – zarówno z swej wymowie, jak i pod względem kolorystycznym – ilustracje pozwolą Czytelnikowi wyobrazić sobie biblijne sytuacje, by jeszcze mocniej odnosić Słowo Boże do własnego życia.
     Nowe, czwarte już wydanie Biblii dla wszystkich ukazuje się w zmniejszonym, poręcznym formacie. Dzięki temu jest to wspaniała książka dla dziecka.
     Biblia zawiera miejsce, w którym można wpisać dedykację. Jako prezent może być więc serdecznym przypomnieniem o miłości rodziców, babci, dziadka czy chrzestnych do dziecka lub przypomnieniem o braterskiej miłości w Chrystusie.
Czytelnia: