Fatimska moc nadziei

Czy objawienia w Fatimie są nadal aktualne? Odkryj ich niezwykłą tajemnicę!
Publikacja zawiera akt zawierzenia świata Matce Bożej Fatimskiej przez Papieża Franciszka
Fatimska moc nadziei     Czytelnicy mogą kolejny raz, na nowo wsłuchać się w przesłanie Matki Bożej. Książka udowadnia, że orędzie fatimskie nic nie straciło na aktualności i może nadal służyć nam jako jedno z najbardziej poruszających świadectw duchowości katolickiej naszych czasów.
     Na kartach książki poznajemy historię trójki dzieci: Łucji, Hiacynty i Franciszka, które doświadczyły sześciu objawień Matki Boskiej w okresie od maja do października 1917 r. w Fatimie. W czasie ich trwania otrzymały pouczenia, które przekazały światu, doświadczyły wizji, które nazwały tajemnicą.
     Jakkolwiek głównymi bohaterami objawień fatimskich była cała trójka małych pastuszków, rola Łucji jest wyjątkowa, ponieważ Matka Boska wyłącznie z nią rozmawiała.
     W publikacji w szczególny sposób przedstawiamy biografię Łucji, zwracając uwagę na niezwykłość jej życia.
     Co przekazała Matka Boża dzieciom, podczas wspólnych spotkań? W czym tkwi istota objawień w Fatimie? Na czym poległo niezwykłe życie Łucji, najdłużej żyjącej, uczestniczki wydarzeń tamtych dni? Na te pytania Czytelnik znajdzie odpowiedź w naszej książce.
     Warto nadmienić, iż cały pontyfikat Jana Pawła II – a w nim nie tylko papieska posługa, wyraźne i nadzwyczajne znaki – rzucił nowe światło na wiarygodność tego orędzia, które włącznie z zamachem na życie Papieża potwierdzają przesłanie Maryi.
     Z pewnością FATIMSKA MOC NADZIEI zainteresuje każdego odbiorcę, który czytając naszą książkę, stanie się świadkiem niezwykłych wydarzeń w Fatimie. Zaś przesłanie skierowane do wszystkich ludzi za pośrednictwem bezpośredniej uczestniczki Łucji będzie źródłem wewnętrznej przemiany.
Specyfikacja produktu
ISBN: 978-83-7595-720-4
Okładka: Oprawa miękka
Wymiary: 120 x 170 mm
Ilość stron: 272
www.wydm.pl/p/1079/fatimska-moc-nadziei
Czytelnia: