Miłość na serio - bez seksu przed ślubem?

Miłość na serio - bez seksu przed ślubem? Czy to możliwe? Nad tymi i innymi pytaniami będziemy zastanawiać się razem z zaproszonymi gośćmi podczas debaty walentynkowej, która odbędzie się 10 lutego 2011 roku w Domu Pielgrzyma „Amicus”.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej serdecznie zaprasza na debatę walentynkową, pt.: „Miłość na serio - bez seksu przed ślubem?”.

Czy to jedyna czystość na, którą Cię stać? Czy to możliwe? Na to pytanie i wiele innych będą odpowiadać zaproszeni goście: o. Mirosław Pilśniak, Sylwester Laskowski oraz Maria i Piotr Wołochowicz. Debata odbędzie się 10 lutego 2011 roku o godz. 19.00 w sali konferencyjnej w Domu Pielgrzyma „Amicus” ul. Hozjusza 2 (przy Pl. Wilsona).

Debaty tego typu organizowane są w miesiącu lutym w różnych diecezjach w całej Polsce już od kilku lat, w czasie kiedy motyw miłości szczególnie często występuje w sferze publicznej. Nasze debaty są tak przygotowywane i prowadzone, aby pomagały młodym ludziom świadomie formować się i przygotowywać do założenia rodziny. Celem ich jest także inspirowanie młodych do przemyśleń i promowanie chrześcijańskiej wizji narzeczeństwa i rodziny. W tym roku pragniemy skupić się na temacie czystości. Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Agnieszka Chomicz
Czytelnia: