Miesięcznik "Różaniec" w styczniu

Idźcie i głoście jak Maryja! Wejdź na drogę fatimskiego wezwania z miesięcznikiem „Różaniec”.
Miesięcznik Różaniec w styczniuTemat styczniowego numeru: „Bezpieczni na krawędzi czasu”. „Na końcu moje Niepokalane Serce zatryumfuje”. Te słowa Maryi wypowiedziane przed stu laty są dla nas źródłem wielkiej nadziei. Niektórzy twierdzą, że żyjemy w czasach ostatecznych, gdy zło coraz śmielej wdziera się w każdą sferę naszego życia, a człowiek w zmaganiu z tym złem znalazł się już na „krawędzi czasu”. Czy jednak powinniśmy się lękać? Nawet jeśli żyjemy w czasach ostatecznych, bądźmy ufni w moc miłości Boga do nas. On nas nigdy nie zostawi. Z Nim i w Niepokalanym Sercu Maryi jesteśmy zawsze bezpieczni nawet na „krawędzi czasu”.

- Żyjemy w czasach niepokoju i wojny. Skąd chrześcijanin powinien czerpać poczucie bezpieczeństwa? O czasach ostatecznych bez lęku rozmawiamy z ks. Sławomirem Kunką.
- W cyklu stulecie objawień – artykuł ks. Krzysztofa Czapli – zawsze przy Maryi
- Idźcie i głoście! – jak podjąć wezwanie Jezusa w naszej codzienności?
- Każdy z nas jest tajemnicą – niezwykłe świadectwo Anny Kozikowskiej.
- Kochając, widzi się więcej – z Moniką Krasą, misjonarką z Ugandy, rozmawia Magdalena Buczek

W styczniowym numerze „Różańca” także:
- Opowiadanie o św. Józefie Moscatim – Leczyć ciało to za mało
- Dlaczego tak naprawdę boimy się upływu czasu?
- Bliżej ołtarza – nowy cykl przybliżający liturgię Mszy świętej

Jak co miesiąc polecamy materiały formacyjne: rozmyślanie z Maryją na pierwszą sobotę, konferencje z propozycjami zadań na styczeń, konspekt spotkania dla kół różańcowych, rozważania różańcowe i komentarze o Ewangelii na każdy dzień miesiąca.

Czytelnia: