NPR dla aktywnych

     Zapraszamy na ostatnie spotkanie z cyklu Twój czas, Twój wybór pt.: „Świadomość, rozpoznawanie i diagnostyka, czyli szybki kurs NPR dla aktywnych." Spotkanie odbędzie się 2 czerwca 2011 roku o godz. 19.00 w Pallotti Hostelna ul. Skaryszewskiej 12 w Warszawie.
     Czy obserwacja cyklu może mieć jakikolwiek wpływ na życie reprodukcyjne? To pytanie zdaje się być kluczem do zagadnień związanych z naturalnymi metodami planowania rodziny. Podczas warsztatów w ramach cyklu ‘Twój czas, Twój wybór’ dowiedzieliśmy się już wiele na temat alternatyw proponowanych nam przez współczesną medycynę. Czy NPR jest jedną z nich?
     Nowoczesne, proste i skuteczne obserwacje dają możliwość nie tylko planowania poczęcia. Również u kobiet niezamężnych na ich podstawie określamy fizjologię cyklu oraz podejrzewamy zaburzenia. Dzięki temu możliwa jest szybka diagnostyka, leczenie, a często również prewencja. Z medycznego punktu widzenia zeszyt obserwacji jest niezmiernie ważnym źródłem wiedzy.
     Spotkanie poprowadzą Lek. Ewa Maria Prokop, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Lek. Natalia Suszczewicz, Konsultant Medyczny NaProTechnology, Instruktor Modelu Creightona. Organizatorem spotkań jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej.
Czytelnia: