Rekolekcje na Stadionie Narodowym

"Kto wierzy w Niego, na pewno nie zostanie zawiedziony"
6 lipca 2013 r.
Przeżywając ROK WIARY i ufając Jezusowi poczuj się zaproszony na to niesamowite wydarzenie. Na jeden dzień Stadion Narodowy zamieni się w wielką świątynię naszego Boga. Będziemy razem uwielbiać Pana w mocy Jego Ducha, będziemy modlić się za siebie nawzajem, by doświadczyć Jego miłości.

Jako wierzący zgromadzimy się na konferencjach, wspólnym uwielbieniu, Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu. Poprowadzi nas w tym o. John Baptist Bashobora, katolicki charyzmatyczny kapłan z Ugandy. Obecny też z nami będzie Bp Marek Solarczyk z diecezji warszawsko-praskiej i wielu kapłanów z całej Polski. Niech w tym dniu stadion wypełni się po brzegi tymi, którzy chcą przybliżać się do Boga i umocnić swoją wiarę. Niech wspólne uwielbienie wzniesie się z naszych serc do Pana.

Zaproś rodzinę i przyjaciół, zorganizuj przyjazd do Warszawy, by cała Polska zobaczyła duchową siłę katolików. Bądźmy w tym dniu razem na naszym narodowym stadionie, by wspólnie celebrować Rok Wiary i doświadczyć Miłosierdzia Jezusa. Nie może Cię zabraknąć! Więcej informacji i zapisy na stronie www.jezusnastadionie.pl.

Na stronie rozpoczęło się przygotowanie duchowe do spotkania, zajrzyj:
www.jezusnastadionie.pl/przygotowanie-duchowe.

Chcesz pomóc jako wolontariusz? Prześlij swoje imię i nazwisko, adres mailowy i numeru telefonu na adres: stomasza@o2.pl. Wolontariusze będą przeszkoleni na stadionie oraz odbędą cykl spotkań przygotowawczych w parafii św. Barbary na Koszykach.

Czytelnia: