Tryby z powrotem na uczelniach

Tryby - redakcja i przyjaciele     Chcemy Was z radością powiadomić, iż wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego wracamy z naszą "Dobrą nowiną" dla studentów. W nowej odsłonie zaproponowaliśmy kilka zmian, przede wszystkim najbardziej zauważalna - logo. Pojawiły się nowe działy m.in.: Doktor Trybik- czyli dział o zdrowiu, Ogarnij się - o tym, jak zarządzać sobą. Rośnie również liczba uczelni, na których Tryby się ukazują. Do grona naszych czytelników dołączyli studenci z Politechniki Poznańskiej. Miesięcznik znaleźć można w ponad 100 punktach kolportażowych w samym Krakowie (akademiki, stołówki, budynki wydziałów), w Warszawie i w Poznaniu. Przypominamy również, że jeśli ktoś nie załapał się na papierową wersję, może otrzymać e-Tryby. Liczymy, że ten rok akademicki przyniesie wiele radości i przyjemności przede wszystkim ze studiowania, ale i czytania Trybów.
     Tryby. Katolicki Miesięcznik Studencki to inicjatywa społeczna. Wszyscy dziennikarze, redaktorzy, fotoedytorzy, dział składu i kolporterzy pracują za darmo. Swoją działalność traktujemy jako misję szerzenia Królestwa Bożego na ziemi. Patronem redakcji jest bł. Jakub Alberione. Więcej informacji o gazecie, redakcji, artykuły można znaleźć na naszej stronie internetowej www.e-tryby.pl.
     Zapraszamy media do współpracy z naszą redakcją. W załączniku najnowsza okładka oraz zdjęcie naszego zespołu redakcyjnego. Aby uzyskać wersję elektroniczną październikowego numeru prosimy o kontakt.
Karolina Mazurkiewicz
Tryby. Katolicki Miesięcznik Studencki
promocja@e-tryby.pl
tel.: 698 961 030
Tryby. Katolicki miesięcznik studencki
Czytelnia: