Wakacyjne warsztaty teatralne oraz wakacje z cyfrówką

Wakacje są czasem nie tylko odpoczynku i słodkiego lenistwa, ale także doskonałą okazją do realizowania marzeń, pasji, podejmowaniem nowych wyzwań i ruszaniem naprzeciw przygodzie.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej wychodząc naprzeciw młodzieży przygotowało wakacyjne warsztaty teatralne. Serdecznie zapraszamy Młodzież między 15 a 25 rokiem życia do Sokołowa Podlaskiego. Obóz odbędzie się w dniach od 11 do 20 sierpnia 2009r. Warsztaty mają na celu poznanie elementarnych zagadnień związanych ze sztuką aktorską. Uczestnicy przygotują spektakl ucząc się jednocześnie różnorodnych zadań aktorskich, pracując nad ruchem scenicznych, ciałem, gestem, mimiką, emisją głosu. Zajęcie poprowadzi Lidia Sadowa, aktorka Teatru Polonia i Teatru Narodowego, absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, znana min. z serialu Barwy Szczęścia.

Osoby nie związane z aktorstwem zapraszamy na warsztaty fotograficzne w Drohiczynie. W dniach od 1 do 10 sierpnia 2009r. grupa Młodzieży od 15 do 25 roku życia pozna to przepiękne, nadbużańskie miasteczko poprzez pryzmat obiektywu. Poznanie podstawowych aspektów fotografii umożliwi wykonanie zdjęć plenerowych, panoramicznych, portretów oraz wielu innych.

Podczas trwania obozów uczestnikom zostaną zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie, opieka pedagogiczna i medyczne, profesjonalna kadra dydaktyczna i materiały szkoleniowe, ubezpieczenie NNW, ogniska, dyskoteki, wyjazdy. Każdy uczestnik otrzyma 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Wzrastanie oraz wakacyjny T-shirt.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.ksm-drohiczyn.pl oraz pod numerem tel.: 025 787 74 11

Czytelnia: