Hakerska miłość matczyna

Drogi synu!

Jeżeli jesteś w tej chwili na tej stronie to znaczy, że właśnie wyłączyli Ci internet. Nie musisz dzwonić do naszego providera - nic to nie pomoże.
W celu wznowienia połączenia z internetem, musisz synku podjąć następujące czynności:
Pójdź proszę do apteki, tej na rogu i kup lekarstwa dla dziadka - recepty leżą w przedpokoju na szafce pod lustrem.

Następnie zajdź do sklepu spożywczego, tego obok szkoły i kup dwa kartoniki mleka 1,5% tłuszczu, 10 jajek i paczkę herbaty.
W kiosku warzywnym znajdującym się obok sklepu kup jeszcze 2 kilogramy ziemniaków, pół kilo cebuli i główkę kapusty. Wszystkie paragony z kas fiskalnych zachowaj!

Nie mam przy sobie komórki, więc nie możesz się ze mną skontaktować. Bądź dzielny, poradzisz sobie bez mojej pomocy!
Zadzwoń do ojca do pracy i powiedz mu, że zdjęcia nie będą niestety jeszcze dzisiaj gotowe. I poproś, by w drodze powrotnej odebrał pranie.

Przed telefonem do ojca odpal proszę program z ikonką telefonu (na desktopie w prawym górnym rogu) i zapisz ojca odpowiedź w pliku z rozszerzeniem *.iav.
Odrób proszę lekcje - chociaż masz zadaną tylko matematykę, nie odkładaj tego na następne dni. Pomoc znajdziesz na następujących stronach podręcznika: 116, 121 i 128. Zauważ, że w trzecim zadaniu należy ułożyć równanie z dwiema niewiadomymi a nie zaglądać do odpowiedzi na końcu rozdziału (akurat jest tam błąd w druku).

Dla pozostałych zadań odpowiedzi na końcu rozdziału nie ma.
Następnie zajmij się utrzymaniem porządku w swoim pokoju. Kiedy poukładasz już wszystko na swoim miejscu, przelicz wszystkie części "Małego konstruktora" w plastikowym pudełku, liczbę CD-Rom’ów z grami na półce oraz liczbę pustych CD-Romów gotowych do nagrania znajdujących się w koszyku na półce przed telewizorem.Wyniki zapisz na karteczce, bo będą Ci potrzebne.

Po tym wszystkim możesz odpalić kompa i wpisać następujący adres: http://www.otrzymany-wynik.pl, rozdzielony myślnikami.
Ukaże Ci się menu naszej lokalnej sieci. Żeby uzyskać dostęp do sieci musisz w polu "login" wpisać rozwiązanie drugiego, trzeciego i pierwszego zadania z matematyki rozdzielone myślnikami.

Po wpisaniu rozwiązań ukaże Ci się tabela i w kolumnie po lewej stronie wpiszesz po dwie ostatnie cyfry z paragonów kasowych (znajdują się na samym dole, po lewej stronie) w następującej kolejności: kiosk warzywny, sklep spożywczy i apteka. W drugiej kolumnie musisz wpisać liczbę części małego konstruktora oraz sumę CD-Romów pustych i nagranych. W pozostałe komórki tabeli wpisz same zera i kliknij "OK".

Jeżeli wszystko wpisałeś prawidłowo, odblokuje się dostęp do internetu. Wtedy odezwie się Twój dziadek i poinformuje Cię, że jest administratorem sieci. Przekaż mu plik z odpowiedzią Twojego ojca zapisany w pliku z rozszerzeniem *.iav.

Jeśli ominiesz i to, ostatnie zabezpieczenie, będziesz mógł korzystać z internetu bez żadnych ograniczeń.
Przyjdę wieczorem i opowiem Ci bajkę o tym jak jedna mała hakerka wraz ze swoją grupą, włamała się do serwera Microsoftu.

Całuję!
Twoja mama.

Za: joemonster.org
Humor: