Jak się włamać do czyjegoś kompa?

Jeśli wiesz gdzie stoi taki komputer i masz do niego dostęp (na przykład u kolegi), to pójdź tam pod jakimś pretekstem, sprytnie zmuś kolegę do wyjścia na dłuższa chwile z pokoju i wtedy dokonaj włamu na jeden ze sposobów:
1. brutalny (tak zwany "siłowy") za pomocą przecinaka i młotka wykonaj w obudowie otwór odpowiedniej wielkości, tak żebyś swobodnie mógł tam zajrzeć i powyjmować co Ci tam jest potrzebne,
2. ostrożny (tak zwany "niewidzialny") mając przy sobie niezbędnik chakiera (scyzoryk wielozadaniowy) odkręć śrubki w obudowie, zdejmij obudowę, wyjmij co potrzebne, skręć wszystko jak było na początku tak żeby kolega nic nie zauważył. Po włamaniu się w ten sposób możesz zostawić sobie backdoora poprzez wyjęcie nieużywanej zaślepki z tyłu obudowy.

Jeśli nie wiesz gdzie fizycznie stoi komputer, to musisz użyć specjalnego programiku. Nazywa się on "hack_it_if_you_know_ip" i jest dostępny w każdym szanującym się serwisie chakierskim na cały świecie.
Nie ma nic lepszego!!! Wykonuje on następujące działania:
1. za pomocą specjalnych pakietów dostaje się przez wszystkie firewalle do komputera ofiary w sposób niezauważalny,
2. instaluje się na komputerze ofiary,
3. wykonuje akcje destrukcyjna polegająca na sprzętowym osłabieniu obudowy komputera, tak aby delikatnym kopnięciem można było się do niego włamać. Jednocześnie poluzowuje śrubki od obudowy, gdybyś chciał zastosować metodę "niewidzialną". Następnie na Twój e-mail wysyła dokładny adres gdzie stoi komputer, wraz z opisem pomieszczenia i sposobami na włamanie się do budynku. Jak już to dostaniesz, to włamujesz się do odpowiedniego budynku i już chyba wiesz co dalej robić.

Życzę udanych włamań.

Humor: