7 Tajemnic Spowiedzi

Tytuł: 7 Tajemnic Spowiedzi
Podtytuł: Tajemnice wiary
Autor: Vinny Flynn
Wydawca: Polwen, Radom 2013 r.
     "Chcę iść do Komunii, więc muszę iść do spowiedzi". Brzmi znajomo? Dla wielu katolików spowiedź jest jedynie środkiem do celu, który oczyszcza nas z grzechu, byśmy mogli przyjmować Komunię. Lecz jak mówi nam papież Franciszek, spowiedź jest czymś więcej niż tylko „pójściem do pralni chemicznej”. Jest „spotkaniem z Jezusem, który oczekuje nas takimi, takimi jesteśmy”.
     W 7 tajemnicach spowiedzi autor bestsellerów Vinny Flynn ukazuje „ukryte” prawdy tego spotkania z Jezusem, co dla wielu osób będzie całkowicie nowym spojrzeniem na spowiedź, i zaprasza do osobistego podjęcia tej ekscytującej podróży ku uzdrowieniu i świętości. Jeśli jeszcze nie czekasz na spowiedź z takim samym zapałem i niecierpliwością, z jakimi oczekujesz Komunii, to przeczytaj tę książkę. Ona przemieni twoje życie!

Książkę polecają:
Najdostojniejszy William E. Lori, arcybiskup Baltimore.
„Vinny Flynn napisał bardzo wnikliwą i praktyczną książkę. Gorąco ją polecam nie tylko osobom, które spowiadają się regularnie, ale szczególnie tym, którzy od długiego czasu nie byli u spowiedzi − a którzy może poszukują argumentów, aby do niej wrócić”.
Najdostojniejszy William E. Lori, arcybiskup Baltimore.

Ks. Peter Damian Fehlner, STD autor książki, Święty Maksymilian Kolbe, męczennik miłości (St. Maximilian Kolbe: Martyr of Charity).
„Prosta i zrozumiała, a mimo to dogłębna książka, która powinna się znaleźć w każdym katolickim domu i na półce każdego spowiednika i kierownika duchowego”.

David Came, redaktor naczelny Marian Press Autor książki: Papież Benedykt XVI i Boże Miłosierdzie (Pope Benedict’s Divine Mercy Mandate
„Kiedyś kuliłem się ze strachu na myśl o pójściu do spowiedzi, aby po raz kolejny powtórzyć swą „pralnianą” listę grzechów. Teraz, po przeczytaniu 7 tajemnic spowiedzi, nie mogę się doczekać, kiedy znów pójdę. Cóż za prezent! Dziękuję, Vinny Flynnie.

Informacja o autorze
Vinny Flynn jest dyrektorem wykonawczym MercySong Ministries of Healing. Autor takich bestsellerów jak: 7 tajemnic Eucharystii, 21 sposobów modlitewnego uwielbienia czy Spojrzenie miłosierdzia (Mercy’s Gaze). Jest także utalentowanym muzykiem i mówcą na wystąpieniach parafialnych, konferencjach i rekolekcjach.

7 Tajemnic Spowiedzi
Czytelnia: