Świąteczny prezent gwiazd dla najmłodszych

Świąteczny prezent gwiazd dla najmłodszych
– charytatywny kalendarz „Nibylandia” 2013
    Joanna Jabłczyńska, Łukasz Zagrobelny, Tamara Arciuch, Olga Frycz czy Julia Pietrucha to tylko część artystów, którzy zdecydowali się wcielić w bohaterów baśniowego, dziecięcego świata Piotrusia Pana. Dzięki ich zaangażowaniu powstał wyjątkowy kalendarz „Nibylandia” 2013. Całkowity dochód z jego sprzedaży przekazywany jest Fundacji Dzieci Niczyje – na rzecz pomocy dzieciom, które doświadczyły przemocy.
    Każdy z nas spotkał się w dzieciństwie z postacią Piotrusia Pana. Ten wieczny chłopiec, władca wyspy Nibylandii, towarzyszy kolejnym pokoleniom najmłodszych przekonując o sile marzeń, wyobraźni i dziecięcego idealizmu.
    Jego marzycielski charakter można teraz odnaleźć na kartach Kalendarza Nibylandia na 2013 rok. W sesjach pod wodą, w powietrzu i na lądzie wzięły udział najznakomitsze polskie gwiazdy. Zarówno artyści, jak i realizatorzy projektu, zaangażowali się do udziału na zasadzie pro bono – wierząc, że w ten sposób pomogą podopiecznym Fundacji Dzieci Niczyje zmierzyć się z doświadczeniami trudnego dzieciństwa.
    - Do Fundacji codziennie trafiają dziesiątki problemów i trosk małych ludzi – krzywdzonych, bitych, zaniedbanych. Działania FDN sprawiają, że ci najmłodsi odzyskują siłę i poczucie bezpieczeństwa – mówi dr Monika Sajkowska, dyrektor Fundacji Dzieci Niczyje. - Kupując unikalny kalendarz „Nibylandia” można pomóc nam ratować dzieci przed przemocą i sprawić, że świat stanie się dla nich lepszym miejscem – dodaje.
    Kalendarz – dostępny w dystrybucji dla firm oraz osób indywidualnych – można zakupić poprzez stronę internetową Fundacji – www.fdn.pl. Jego cena wynosi 39.99 zł, a całkowity dochód przekazywany jest na działalność statutową Fundacji Dzieci Niczyje.
Czytelnia: