Miesięcznik "Różaniec" - listopad 2016

Miesięcznik Różaniec - listopad 2016Podążaj drogą błogosławieństw z miesięcznikiem „Różaniec”. Temat listopadowego numeru: Współczesne oblicza męczeństwa. Przeczytasz w nim m.in.:
- Różne rodzaje męczeństwa we współczesnym świecie. – Obok męczeństwa publicznego, na oczach wielu, często ma miejsce męczeństwo ukryte, niewidoczne, o którym rzadko się mówi – o jakie męczeństwo chodzi?
- Prześladowani wyznawcy Jezusa – rozmowa z ks. Rafałem Cyfką z Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
- Jak Chrystus, tak i Jego uczeń jest znakiem sprzeciwu. Cierpiącym dla sprawiedliwości Chrystus obiecuje jednak wielką nagrodę.
- „Idę do nieba, by opiekować się Marią i Dawidem. Ty zostań z tatą. Będę modlić się za was w niebie” – świadectwo kochającej matki.
- A także:
- jak się zachować wobec niewierzących i wierzących inaczej?
- Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent? – podaruj swoją modlitwę
- Wielki mały José – niezwykła historia świętości
Jak co miesiąc polecamy materiały formacyjne: rozmyślanie z Maryją na pierwszą sobotę, konferencję z propozycjami zadań na listopad, konspekt spotkania dla kół różańcowych, rozważania różańcowe i komentarze do Ewangelii na każdy dzień miesiąca, a także ABC Żywego Różańca
Czytaj „Różaniec”!
Pamiętaj, że na drodze wiary nie jesteś sam!

Miesięcznik dostępny jest w Wydawnictwie Sióstr Loretanek, ul. Żeligowskiego 16/20,
04-476 Warszawa, tel. 22/ 673 58 39 lub na www.rozaniec.eu i www.sklep.loretanki.pl

Czytelnia: