Obóz Gospel 2009 – zapisy wciąż jeszcze trwają!

Po raz trzeci już – wzorem lat ubiegłych – Fundacja PRO NOVIS zaprasza wszystkich entuzjastów muzyki gospel na tygodniowy OBÓZ GOSPEL. W tym roku rozpocznie się on już 5 lipca, w Skokach, niedaleko Poznania. Zakończy się tydzień później, 12 lipca, uroczystym koncertem w wykonaniu uczestników.

Ten niezwykły wakacyjny czas wypełniony będzie przede wszystkim muzycznym warsztatem, który poprowadzą: Brian Fentress, Kimberly Sky oraz Chuck Sky. Pod okiem tych czarnoskórych fenomenalnych instruktorów, wprost ze Stanów Zjednoczonych, z Atlanty, uczestnicy będą mogli nie tylko uczyć się techniki i emisji w stylu gospel, ale też poznać historię tej niezwykłej muzyki. Z ich pomocą poznają także interpretację tekstów oraz ich biblijne odniesienie. Już dziś jesteśmy pewni, że będzie to czas spontaniczności, radości, uśmiechów, wzruszeń i pasji. Czas poznawania afroamerykańskiej kultury poprzez odkrywanie muzycznych odniesień oraz wspólnych chrześcijańskich korzeni.

Muzyka będzie towarzyszyć uczestnikom na każdym kroku. To jednak nie wszystko - bo miejsce obozu - Gimnazjum Imienia Polskich Olimpijczyków w Skokach - to raj dla wszystkich entuzjastów sportu i gier zespołowych. Siatkówka, piłka nożna, koszykówka to tylko przedsmak tego, co czeka uczestników. Integracyjna rywalizacja połączona z dobrą zabawą na pewno będzie sprzyjać nowym znajomościom i przyjaźniom, a wysiłek fizyczny uzupełni warsztat wokalny, dając możliwość szerszego zadbania o swoją kondycję. Wytchnieniem dla ciała i ducha będą wieczorne uwielbienia i spotkania z Bogiem we wspólnej modlitwie oraz biblijnych rozważaniach.

Zapisy na obóz wciąż jeszcze trwają – zamknięcie listy uczestników planujemy na 30 maja 2009. Więcej informacji o obozie oraz warunkach uczestnictwa znaleźć można na www.warsztatygospel.pl oraz pod numerem telefonu +48 61 8-244-559 w siedzibie Fundacji PRO NOVIS.

Czytelnia: