Weekend z gwiazdami

Znany muzyk Mate.O poprowadzi grupę młodych ludzi podczas III Diecezjalnych Warsztatów Muzycznych organizowanych przez Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Radomskiej. Warsztaty odbędą się w dniach od 6 do 8 września 2013 roku w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu. Zapisy już trwają!
     Organizatorzy wydarzenia już po raz trzeci pragną zaprosić chętne osoby pochodzące z Diecezji Radomskiej do uczestnictwa w III Diecezjalnych Warsztatach Muzycznych. Zaproszenie skierowane jest przede wszystkim do młodych ludzi, począwszy od gimnazjum wzwyż, którzy czynnie angażują się w działalność muzyczną w parafiach śpiewając lub grając na instrumentach.
     Idąc za przykładem poprzednich edycji wydarzenia organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by poziom warsztatów był wysoki. Dlatego w tym roku do współpracy zaproszono profesjonalistów, a tym samym znane osoby ze świata muzyki chrześcijańskiej. Znaleźli się wśród nich: Mate.O (Mateusz Otręba), Tamara Kasprzyk-Przybysz, Piotr i Agnieszka Cudzich, Kamil Cudzich, Witold Góral, Mateusz Cudzich, ks. Andrzej Zarzycki oraz Małgorzata Gumińska.
     Program warsztatów zakłada pracę pod okiem profesjonalistów w siedmiu sekcjach. W tym roku do wyboru są sekcje – wokalna, a także instrumentalne: gitara, pianino, smyczki, instrumenty dęte (flet, obój, klarnet) oraz po raz pierwszy bas i perkusja. Podobnie jak w zeszłym roku, po zakończeniu warsztatów planowane jest nagranie wspólnej płyty.
     Zapisy na warsztaty ruszają 25.06.2013 roku i będą się odbywać przez formularz kontaktowy umieszczony na stronie www.warsztatymuzyczne.eu. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszenia. Organizatorzy poinformują zainteresowanych o dalszych etapach rekrutacji.
Całkowity koszt udziału w wydarzeniu wynosi 120 zł (w tym zajęcia, nocleg, wyżywienie, materiały).
     Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie warsztatów (www.warsztatymuzyczne.eu) oraz warsztatowym profilu w serwisie Facebook (www.facebook.com/DiecezjalneWarsztatyMuzyczne).
Szczegółowych informacji udzielają
ks. Bartłomiej Wink
email: b_wink@wp.pl / warsztaty.radom@wp.pl
tel. 48 602 645 854 

Beata Kalita
email: beata-kalita@wp.pl

Czytelnia: