Miesięcznik Egzorcysta, numer 2

Miesięcznik Egzorcysta to nowoczesne narzędzie ewangelizacji i obrona przed agresywną promocją magii, okultyzmu i ezoteryzmu.

W najnowszym numerze (październikowym) m.in. o tym, jakie zagrożenie niesie ze sobą wizyta u wróżki.

Jak pisze we wstępie redaktor naczelny – Artur Winiarczyk: „…Ludzie są jednak ciekawscy. Ciekawi tego, co ich czeka. Idą, zatem do wróżki i płacą za usługę „odkrycia przyszłości”.
W Polsce około 2 miliardów zł. rocznie. Czy jest możliwe, aby wróżka wiedziała, co się stanie? Nie, ale można się domyślać. W trakcie wywiadu z klientem dokładnie obserwuje jego zachowanie, emocjonalność, pyta o przeszłość i obecne problemy, rozpoznaje typ charakteru i umysłowości. Zebrawszy dane wyjściowe, nie będzie miała większych kłopotów z „podejrzeniem przyszłości”.
Faktycznie będzie zaś przewidywać. Jeśli natomiast wróżka jest prawdziwą okultystką, czyli medium dla złego ducha, to otrzyma od niego najbardziej prawdopodobne „dane wróżebne”.
Może nawet dowiedzieć się autentycznych szczegółów z przeszłości i tym, zaszokować klienta. I na tym chyba polega skuteczność wróżbiarstwa”.

Dodatkowo w numerze:
• Rytuał uwodzenia – to historia młodej kobiety, która wpadła w sidła spirytyzmu. Historia prawdziwa!
• Fabryka Cudów – a w niej ks. Jarek Cielecki (Rzym) opowiada o fabryce i jej losach, w której był zatrudniony wyznawca Szatana.
• Zły duch nie zna się na żartach, czyli zabawa w Haloween – z o. Aleksander Posackim rozmawia Grzegorz Górny.

Ponadto:
• Spowiedź potępionej – część druga
• Ogień z nieba – dr Wincenty Łaszewski
• Walka z Pytonem – ks. Józef Maciąg
• Skala oszustwa. Demograficzny niewypał – Krzysztof Warecki

Miesięcznik Egzorcysta sprzedawany jest w salonach Empik-u, Kolportera, Ruch-u, Relay, Inmedio i Garmond Press. Pismo dostępne jest głównie w punktach z wejściem do środka,
czyli tzw. salonach prasowych. Wydawca zapewnia też prenumeratę krajową i zagraniczną

Więcej o miesięczniku: miesiecznikegzorcysta.pl

Czytelnia: