Rio w Krakowie

Wolą Ks. kardynał Stanisław Dziwisz było, by młodzież, która nie jedzie do Rio de Janeiro spotkała się w tym samym czasie w Krakowie. Dlatego duszpasterstwa oraz organizacje katolickie Archidiecezji Krakowskiej postanowiły wyjść z inicjatywą „Rio w Krakowie”. Będzie to czuwanie młodzieży, która chce we wspólnocie przeżyć chwile w łączności z młodymi całego świata, spotykającymi się z papieżem Franciszkiem w Rio podczas Światowych Dni Młodzieży.

Spotkanie Rio w Krakowie odbywać się będzie w dnia 27-28 lipca 2013r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. W programie m.in.: konferencje, tańce lednickie, sakrament pokuty, czuwanie, droga wiary, warsztaty, Eucharystia oraz telemost z papieżem Franciszkiem i młodzieżą zgromadzoną w Rio de Janeiro.

Jak się zapisać? Wystarczy wejść na stronę www.riowkrakowie.pl, wypełnić formularz, wybrać odpowiedni pakiet uczestnika (do wyboru pakiety A (podstawowy), B (z posiłkami), C (z posiłkami i noclegiem)) i dokonać wpłaty.

Światowe Dni Młodzieży to wielkie święto wiary dla Młodego Kościoła. Ważne, by w tym czasie gromadzić się we wspólnotach w jedności z papieżem i młodzieżą z całego świata.

Więcej informacji o pakietach i programie w załączniku oraz na stronie www.riowkrakowie.pl. Zajdziecie nas również na facebooku pod adresem www.facebook.com/riowkrakowie.

Rio w Krakowie!
Czytelnia: